Newsletter LUTY 2024

AktualnościBlog

Newsletter LUTY

Rozpoczęliśmy rok 2024 w najlepszy z możliwych sposobów. Podsumowanie sprzedaży oraz rosnącej sieci dystrybutorów w minionym roku pozwoliło nam jeszcze bardziej docenić wzajemną pracę i zachęciło do dalszych działań.

Jesteśmy niezwykle dumni z ilości nowych klientów, a także feedbacku, jaki otrzymujemy od dotychczasowych użytkowników naszych wdmuchiwarek. Produkcja – cały jej dział od zawsze jest naszą dumą i punktem w firmie, nad którego rozwojem pracujemy systematycznie i intensywnie. Własny park maszyn CNC pozwolił nam na zagwarantowanie ciągłej dostępności części na produkcji oraz realizację nietypowych rozwiązań, dopasowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Co ważne, każda informacja zwrotna od użytkowników jest przez nas analizowana, a niektóre z nich wdrożyliśmy do naszej seryjnej produkcji! Naszym zdaniem tylko taka współpraca może zbudować długotrwałe relacje. Potwierdza to, że nasze hasło “NASZA TECHNOLOGIA – TWÓJ SUKCES” nie jest tylko pustym sloganem.

Rok 2023 pokazał jednak, że także dział serwisu oraz szkoleń jest doceniany przez naszych klientów. W tym newsletterze wspomnimy o zakresie i ofercie obu tych działów. 

SZKOLENIA

Nasza oferta kompleksowych szkoleń teoretycznych i praktycznych z zakresu budowy nowoczesnych sieci teletechnicznych, ze szczególnym uwzględnieniem technologii wdmuchiwarek do kabli światłowodowych ma regularnych odbiorców wśród wielu firm, które chcą przeszkolić swoich pracowników i przygotować do profesjonalnej pracy w tej dziedzinie. Nasze szkolenia są dedykowane operatorom telekomunikacyjnym, firmom telekomunikacyjnym oraz podwykonawcom, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w obszarze najnowszych technologii stosowanych w branży telekomunikacyjnej. Te szkolenia odbywają się w naszej siedzibie, gdzie z wykorzystaniem zewnętrznej oraz wewnętrznej trasy testowej oferujemy zdobycie praktycznej wiedzy dla każdego uczestnika szkolenia. Do tego cenna wiedza teoretyczna, pozwalająca lepiej zrozumieć sam proces, przebieg i konsekwencje działań podejmowanych przez operatora podczas pracy z wdmuchiwarką.

Darmowe szkolenia z obsługi wdmuchiwarek

Powyższy obszar szkoleń nie jest jedynym, jaki oferujemy. Prowadzimy również bezpłatne szkolenia stacjonarne oraz szkolenia on-line z obsługi wdmuchiwarek dla naszych klientów. Każdy, kto zakupi wdmuchiwarkę Blue Dragon Jet ma możliwość odbyć szkolenie sam lub ze swoim zespołem operatorów. Szkolenia stacjonarne przewidują także ćwiczenia praktyczne na zakupionej maszynie z wykorzystaniem naszej trasy testowej wewnętrznej i zewnętrznej. Oba rodzaje szkoleń, zarówno szkolenia online, jak i stacjonarne mają na celu przekazać wszystkie niezbędne informacje do optymalnego wykorzystania wdmuchiwarki w codziennej pracy. Dowiesz się także o sytuacjach, które mogą zaskoczyć Cię podczas wdmuchiwania i jak sobie z nimi radzić, żeby osiągać najlepsze zasięgi.

SERWIS

Ubiegły rok poświęciliśmy w dużej części na uświadamianiu naszych Klientów o istocie regularnych przeglądów. Mieliście okazję zobaczyć, jak wyglądają maszyny, które nie tylko nie są wysyłane do nas na systematyczny przegląd, ale również przechowywane są w niewłaściwy sposób. Zakup wdmuchiwarki do kabli światłowodowych to inwestycja. Przy prawidłowym użytkowaniu i konserwacji będzie służyła wiele lat, oferując stabilną i powtarzalną pracę.

Przez cały poprzedni rok wielokrotnie umieszczaliśmy na naszych mediach społecznościowych zdjęcia z serwisu maszyny przed i po. Robiliśmy to po to, aby jeszcze bardziej zwrócić uwagę na ich prawidłowa eksploatację i przechowywanie.

Ogromnie cieszymy się z faktu, że nasz serwis jest stale zapełniony maszynami. Chociaż docierają do nas w bardzo różnym stanie, jesteśmy pewni, że zauważalna różnica w wyglądzie i pracy maszyny po jej powrocie z serwisu pozwoli klientom docenić regularne wykonywanie przeglądów. Przywrócenie pełnej świetności po latach użytkowania maszyny jest dla nas wyzwaniem, ale wiemy, jak zmienia świadomość użytkownika. Skorzystanie z naszego serwisu wdmuchiwarek jest niezwykle proste. Wystarczy wejść na naszą stronę internetową www.bluedragonjet.com w zakładkę “Serwis” i wypełnić Zgłoszenie serwisowe i odesłać je do nas wraz z maszyną.