Podsumowanie czerwca 2023 w BDJ

AktualnościBlog

Na wstępnie dzisiejszego newslettera musimy podziękować klientom, którzy przekazali nam bardzo dużo pozytywnych opinii po spotkaniach na targach. Udało się nawiązać rokujące kontakty i cieszymy się na współpracę.

BDJ DYSTRYBUTORZY POSZUKIWANI

Chociaż czerwiec to sezon w telekomunikacji, zespół Blue Dragon Jet jest w szczytowej formie. Intensywnie rozwijamy sieć dystrybutorów na całym świecie. Poznajemy zaangażowane firmy z branży i poza nią, które doceniają nasze produkty i są w stanie zaoferować sprzedaż oraz serwis w swoich krajach. W ostatnich tygodniach dołączył do nas kolejny dystrybutor z UK oraz Niemiec, którzy już niedługo po kompleksowych szkoleniach zaoferują swoje usługi.

Wciąż poszukujemy zaangażowanych dystrybutorów w Europie i poza jej granicami. Nasz prosty i atrakcyjny model współpracy pozwoli Wam osiągać nowe cele i rozwijać się pracując z produktami Blue Dragon Jet. Raz jeszcze zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z naszym managerem marketingu i sprzedaży Magdaleną Mickowską – m.mickowska@gmail.com. Za tydzień udostępnimy Wam film, który w jasny sposób wyjaśni nasz model współpracy i mamy nadzieję, że zainteresuje, aby dołączyć do sieci dystrybutorów Blue Dragon Jet.

REJESTRATORY BDJ BRAIN – już dostępne

Po miesiącach starań nasze rejestratory parametrów wdmuchiwania BDJ BRAIN są dostępne w regularnej sprzedaży. Wciąż ich ilości nie są nieograniczone, ale każdy klient może liczyć na szybką realizację zamówienia i wysyłkę. Przypominamy, że rejestrator BDJ BRAIN nie jest dedykowany tylko naszym wdmuchiwarką, ale pasuje do wszystkich dostępnych na rynku. Specjalna przystawka pozwala dostosować rejestrator do pracy z różnymi modelami wdmuchiwarek. Szczegóły dotyczące rejestratora znajdziesz na naszej stronie: https://bluedragonjet.com/products/digital-recorder-bdj-brain/

WDMUCHIWARKI BDJ – ROZWIĄZANIA DO KAŻDEGO RODZAJU SIECI

Skuteczne zrealizowanie zlecenia w branży telekomunikacyjnej zależy od dwóch czynników: umiejętności wykonawcy oraz odpowiedniego sprzętu. W GAMM-BUD możemy wesprzeć firmy w obu obszarach. W ofercie posiadamy:

– wdmuchiwarki do budowy sieci szkieletowych;

– wdmuchiwarki do budowy sieci dostępowych;

– wdmuchiwarki do FTTH,

Do każdego rodzaju sieci oferujemy kilka rodzajów wdmuchiwarek, które możesz dopasować do swojego budżetu oraz rodzaju zlecenia (grubości kabli oraz mikrorurek), aby optymalnie wykonać pracę. W mediach społecznościowych Blue Dragon Jet oraz na kanale YouTube poznasz wdmuchiwarki dedykowane poszczególnym rodzajom sieci.

SZKOLENIA DLA OPERATORÓW WDMUCHIWAREK I FIRM TELEKOMUNIKACYJNYCH

Już w tym miesiącu rozpoczynamy szkolenia teoretyczno-praktyczne dla operatorów wdmuchiwarek oraz firm telekomunikacyjnych. Szkolenia obejmują wiele obszarów w zależności od potrzeb firmy, a także planowanych zleceń. Ze szkoleń mogą skorzystać zarówno właściciele firm, aby poznać ideę i praktyczne aspekty budowy nowoczesnych sieci teletechnicznych z zastosowaniem techniki wdmuchiwania kabli światłowodowych, jak i operatorzy potrzebujący wiedzę teoretyczną oraz praktyczną. Nasze trasy testowe, pozwolą doświadczyć praktycznych aspektów wdmuchiwania oraz odpowiedniego przygotowywania wdmuchiwarek do pracy.

Prowadzimy szkolenia on-line, on-site, a także z dojazdem do klienta. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą: https://bluedragonjet.com/szkolenia/