Maj 2023 w Blue Dragon Jet

AktualnościBlog

Za nami bardzo intensywny maj. Nie tylko dla branży telekomunikacyjnej, czyli naszego niebieskiego smoka, ale również branży WOD-KAN. Targi, spotkania z klientami, wyjazdy do klientów oraz ostatnie szlify naszej nowej maszyny. A przed nami wciąż jeszcze kilka istotnych wyjazdów. Jest o czym pisać!

Zacznijmy od naszych wrażeń po targach. ANGACOM 2023 nie zawiodła nas ani trochę. Mieliśmy realną przyjemność spotkać niemal wszystkie firmy konkurencyjne, naszych stałych klientów, a także poznać nowych. Takich okazji w trakcie roku jest niewiele, dlatego wykorzystaliśmy targi optymalnie. Lubimy wierzyć, że klienci przychodzą do nas i zostają z nami ze względu na jakość produktów, ale również fakt, że działamy dla nich – często – szyjemy rozwiązania na miarę. Aby wciąż realizować taką politykę klienta dużo rozmawialiśmy o rynku, o potrzebach, oczekiwaniach i problemach pojawiających się w branży. Niezwykle cenne uwagi naszych klientów i odwiedzających stoisko będziemy mieć w świadomości, projektując nowe rozwiązania.

Podczas ANGACOM w Kolonii miała miejsce premiera naszej nowej wdmuchiwarki BDJ MICRON. Ogromnie cieszą nas pozytywne opinie, a także uwagi, a przede wszystkim zainteresowanie, jakim cieszyła się nasza wdmuchiwarka do odcinków FTTH. Dla tych, którzy nie mieli okazji zobaczyć urządzenia na własne oczy, krótko wspomnimy, że jest to wdmuchiwarka do najmniejszych kabli ze specjalnym elektronicznym systemem zabezpieczenia kabla. Dzięki automatycznemu i elektrycznemu sterowanemu podajnikowi pozwala na bezpieczne wdmuchiwanie kabli dostępowych/abonenckich w zakresie od 0,5 do 4 mm do mikrorurek o średnicach 5, 7 oraz 10 mm. BDJ MICRON posiada wygodne zasilanie z wymiennego akumulatora. Odebrany z produkcji w piątek, a prezentowany już w poniedziałek na targach MICRON pozwolił na liczne merytoryczne rozmowy i upewnił nas w przekonaniu, że będzie kolejną niezbędną maszyną w profesjonalnych firmach telekomunikacyjnych.

Niezmiennie popularnością cieszył się BDJ BRAIN, czyli nasz rejestrator parametrów wdmuchiwania. Pierwszy, który uzyskał pozytywną opinię Deutsche Telekom. Popularność ta sprawiła, że ostatniego dnia zostaliśmy już bez ani jednego rejestratora na stoisku. Cieszymy się jednak, że odwiedzający nasze stoisko nie wyszli z pustymi rękami 🙂

Imponujące stoiska, profesjonalni sprzedawcy, technologiczne ciekawostki i tłumy zainteresowanych. Co mogło nam się nie spodobać?

Na miejscu, w naszej siedzibie w Skarbimierzycach pod Szczecinem również nie próżnowaliśmy. Chociaż duża część naszego zespołu udzielała się na targach, to w firmie pojawiło się dużo wdmuchiwarek na przegląd i serwis, aby przygotować je do sezonu. Staramy się budować świadomość i nawyk dbania o sprzęt, ponieważ mimo iż nasze wdmuchiwarki są niezwykle niskiej awaryjności – dobrze traktowane posłużą znacznie dłużej i lepiej. Serwis pracuje nieprzerwanie. Mała kolejka jest, ale robimy co w naszej mocy, aby wdmuchiwarki wracały w teren jak najszybciej.

Osoby śledzące nasze profile w mediach społecznościowych oraz stronę internetową na pewno zauważyły informację o poszukiwaniu dystrybutorów na całym świecie. Tak! Intensywnie się rozwijamy. Coraz większa liczba klientów z krajów, miast i zakątków, o których nie zawsze mieliśmy pojęcie, sprawia, że jak nikt inny potrzebny jest im ich własny dystrybutor, który wytłumaczy, obsłuży, sprzeda i będzie pod ręką w sprawach serwisowych czy dotyczących części wymiennych. Jeśli jesteś aktywny w branży telekomunikacyjnej, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś dołączył do naszej sieci dystrybutorów produktów Blue Dragon Jet.

A przed nami ECOC… jeszcze kilka miesięcy zobaczymy się w Glasgow!