Lipiec 2023 szkolenia z Blue Dragon Jet

AktualnościBlog

Lipiec 2023 szkolenia z Blue Dragon Jet

Podsumowanie lipca w GAMM-BUD jest dla nas niezwykle przyjemne, ponieważ był to miesiąc licznych szkoleń i spotkań z klientami z różnych zakątków Europy. Kierując się naszym głównym założeniem, czyli „Nasza technologia – Twój sukces” nigdy nie pozostawiamy klientów bez odpowiednich szkoleń na temat naszych sprzętów, zarówno wdmuchiwarek, jak i urządzeń z sektora wodno-kanalizacyjnego. Dlaczego? Sukces, o którym mówi nasze hasło reklamowe to nie pusta fraza, a założenie, które dzięki wykorzystaniu maszyn i urządzeń naszej produkcji masz realizować w swojej działalności. Kluczem do tego jest wiedza i umiejętność optymalnego wykorzystania każdego z urządzeń. Chociaż nie są to skomplikowane w swojej budowie produkty – znajomość ich budowy, wszystkich funkcjonalności, różnych technik, a często nawet wiedza u podstaw są kluczem do osiągania oczekiwanych rezultatów. Dlatego szkolimy. Prowadzimy różne rodzaje szkoleń:

Szkolenia dla dystrybutorów

Dystrybutorzy współpracujący z GAMM-BUD odbywają cykliczne szkolenia prowadzone przez specjalistów z naszego zespołu. Szkolenia dotyczące budowy i obsługi urządzeń w zakresie technicznym – użytkowania i serwisowania sprzętu oraz praktycznym – wykorzystaniu urządzeń podczas pracy.

Dodatkowo firmy współpracujące z GAMM-BUD w zakresie dystrybucji uzyskują niezbędną wiedzę sprzedażową na temat zasadności używania oferowanych przez nas urządzeń oraz licznych korzyści płynących z ich wykorzystania.

Cykliczne szkolenia umożliwiają uaktualnienie wiedzy z obecnie sprzedawanych produktów oraz wprowadzanych przez GAMM-BUD nowości.

Szkolenia certyfikowane dla dystrybutorów i sprzedawców

Oferujemy również szkolenia certyfikowane na temat techniki światłowodowej i wykorzystania nowoczesnych urządzeń do wprowadzania kabli światłowodowych do kanalizacji i mikrokanalizacji. Po ukończeniu szkolenia dystrybutor posiada niezbędną wiedzę do profesjonalnego przeszkolenia swoich sprzedawców z produktów i urządzeń kierowanych dla branży telekomunikacyjnej, a także z korzyści ich zastosowania.

Szkolenia dla punktów serwisowych

Współpracującym z GAMM-BUD dystrybutorom umożliwiamy prowadzenie punktu serwisowego naszych urządzeń. Oferujemy w tym zakresie kompleksowe szkolenie oraz stały dostęp do części zamiennych. Pełne przeszkolenie pozwala zaoferować sprzedawcom oraz klientom kompleksowe usługi i jest dodatkowym atutem skorzystania z oferty dystrybucji.

Szkolenia dla firm i szkolenia indywidualne

Jeżeli pracujesz w dziedzinie telekomunikacyjnej lub w branży wodociągowo-kanalizacyjnej i potrzebujesz szkolenia na temat wykorzystania nowoczesnych i sprawdzonych urządzeń, które usprawnią Twoją pracę, poznaj naszą ofertę szkoleń lub zamów szkolenie dostosowane do potrzeb Twoich, lub Twojej firmy.

Jednym z ważniejszych szkoleń prowadzonych w lipcu dla sektora wodno-kanalizacyjnego było szkolenie współorganizowane dla Polskiego Zrzeszenia Inżynierów i Techników Sanitarnych Oddział w Katowicach. Było to szkolenie poszerzające wiedzę uczestników w zakresie badań szczelności, podstawy prawnej z tym związanej oraz stosowanych do badania metod i urządzeń.

Pod marką Blue Dragon Jet, czyli naszą marką produktów dla sektora telekomunikacyjnego przeprowadziliśmy szkolenie dla przedstawicieli międzynarodowej firmy GABOCOM z tematów:

– Budowa nowoczesnych sieci teletechnicznych z zastosowaniem techniki wdmuchiwania kabli światłowodowych.

– Wdmuchiwanie kabli światłowodowych przy pomocy wdmuchiwarki w praktyce. Szkolenie praktyczne.

– Budowa kanalizacji i mikrokanalizacji kablowej.

Wspólna wymiana wiedzy z doświadczoną w telekomunikacji firmą była doskonałą okazją do rozmów o konieczności podnoszenia świadomości na temat nowoczesnych rozwiązań w zakresie budowy sieci i jakości wykorzystywanych produktów.

Szkolenie było doskonałą okazją do dyskusji na temat szeroko pojętych zagadnień związanych z budową sieci światłowodowych. Wymiana doświadczeń między firmami, które odpowiadają za inny element budowy sieci, pozwala nie tylko zrozumieć zasadność niektórych rozwiązań, ale także udoskonalać technologie czy poszczególne produkty. Wspólnie zauważamy również potrzebę konieczności podnoszenia świadomości firm i operatorów na temat nowoczesnych metod używanych w telekomunikacji istocie wysokiej jakości produktów używanych do budowy sieci.