Sierpień – Wrzesień: plany i osiągnięcia w Blue Dragon Jet

AktualnościBlog

Sierpień – Wrzesień: plany i osiągnięcia w Blue Dragon Jet

Okres urlopowy dobiega końca razem z piękną pogodą. Wypoczęci i zmotywowani wracamy do intensywnej pracy, bo jeszcze w tym roku przed nami wiele wyzwań i ciekawych eventów. Jaki plan na wrzesień w GAMM-BUD? Marka Blue Dragon Jet poszerza intensywnie swoją ofertę i wchodzą na nowe rynki. O szczegółach poniżej.

NOWOŚĆ dla telkom w Blue Dragon Jet

W Blue Dragon Jet nie próżnujemy, zaznaczając swoja obecność w branży telekomunikacyjnej istotnym urządzeniem dla specjalistów technologii bezwykopowych. Wpycharka – bo o niej mowa zaprojektowana i wyprodukowana przez nas swoją premierę będzie miała podczas targów ECOC 2023 w Glasgow. Wtedy będzie można zobaczyć ją na żywo, a już po powrocie dołączy do oferty na stałe.

Nasza wpycharka to hydrauliczne urządzenie do wpychania włókna szklanego wyposażone w regulację prędkości i siły oraz licznik metrów, dzięki czemu masz pełną kontrolę nad procesem popychania włókna. Możliwość zamocowania różnych rozmiarów rur dzięki wymiennym uchwytom. Zamontowane na stabilnej ramie zabezpieczone przed korozją z możliwością pochylenia nad studnią telekomunikacyjną oraz zamocowania do ścian bocznych studni. Hydrauliczny układ sterowania pozwala na wpychanie i wycofywanie włókna. Do pracy maszyny wymagany jest agregat hydrauliczny.

Wspomniany ECOC już za miesiąc. Jedno z największych wydarzeń dla branży telekomunikacyjnej. My również tam będziemy, co więcej będziemy dzielić stoisko z naszym wieloletnim partnerem FCA S.A, oferując duży zakres produktów dla branży. Śledząc nasze media społecznościowe:

Facebook: https://www.facebook.com/BlueDragonJet/

Instagram: https://www.instagram.com/blue_dragon_jet/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/bluedragonjet/

dowiesz się, które maszyny zobaczysz na stoisku 748 w Glasgow.

Zostań dystrybutorem produktów BDJ

Nasza sieć dystrybutorów w Europie się powiększa. Niezmiernie cieszymy się z tego powodu, ponieważ Klienci z różnych miejsc na świecie będą mogli skorzystać z profesjonalnej obsługi lokalnych sprzedawców oraz z serwisu w swojej lokalizacji.

Wciąż szukamy kolejnych firm lub osób, które chcą poznać nasze produkty, aby oferować je swoim klientom i zarabiać – zapraszamy do kontaktu info@bluedragonjet.com